Praca eRekrutacja Testy osobowości Kompetencje

JOBFITTER Sp. z o.o. - właściciel serwisu psychologiczno-rekrutacyjnego JOBFITTER, oferującego innowacyjne rozwiązania rekrutacyjne, wspierające pracodawców w skutecznym pozyskiwaniu kandydatów. W obszarze działalności firmy znajduje się serwis rekrutacyjny, system zarządzania rekrutacjami, diagnoza pracowników oraz inne projekty internetowe.
Ogłoszenie nieaktualne
InterKadra jest Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Poszukujemy osób na stanowisko
Pracownik produkcjiNr Ref.: PF/PłochocinMiejsce pracy: mazowieckie / Płochocin

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac fizycznych przy linii produkcyjnej
  • Pakowanie towarów żywnościowych w pojemniki, słoiki
  • Prace pomocnicze na produkcji
  • Etykietowanie towarów
  • Sortowanie, układanie towarów
  • Czynności na magazynie, składownie towarów

Wymagania

Doświadczenie

atutem będzie: Pracownik produkcji w branży przemysł i produkcja - 1 lat/a

Certyfikaty i inne uprawnienia

Książeczka sanepidowska

Kompetencje i umiejętności podstawowe

Współdziałanie, Koncentracja na zadaniu, Komunikatywność

Oferujemy

  • umowę zlecenie podpisywaną z Agencją Interkadra Sp z.o.o
  • bardzo atrakcyjną stawkę godzinową
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze do 15 dnia miesiąca
  • odzież roboczą niezbędną do pracy (kalosze, kombinezon, czepek)
  • pracę w dni robocze w godzinach 8-16
  • szkolenie wprowadzające do pracy

Dodatkowe informacje

  • Od kandydatów oczekujemy gotowości do ewentualnej pracy zmianowej, sprawności manualnej, chęci do pracy, dyspozycyjności oraz możliwości dojazdu do Płochocina.

Osoba aplikująca na ogłoszenie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w profilu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)
Do końca oferty: {0} dni.
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.
Zobacz przykład Po zalogowaniu i wypełnieniu testów, system oblicza na ile pasujesz do danego ogłoszenia.
Zaloguj się aby aplikować na to ogłoszenie lub załóż nowe konto

Wybierz plik
Należy wgrać pliki nie większe niż 500kb w formacie *.doc, *.docx, *.pdf

regulamin serwisu
Bądź zawsze na bieżąco z serwisem JOBFITTER. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości e-mail.