Praca eRekrutacja Testy osobowości Kompetencje

JOBFITTER Sp. z o.o. - właściciel serwisu psychologiczno-rekrutacyjnego JOBFITTER, oferującego innowacyjne rozwiązania rekrutacyjne, wspierające pracodawców w skutecznym pozyskiwaniu kandydatów. W obszarze działalności firmy znajduje się serwis rekrutacyjny, system zarządzania rekrutacjami, diagnoza pracowników oraz inne projekty internetowe.
Ogłoszenie nieaktualne
to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju. Obecnie posiadamy 13 Oddziałów. Od 2002 roku wspieramy rozwój firm w woj. pomorskim, mazowieckim, wielkopolskim, łódzkim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, lubuskim, podlaskim, dolnośląskim i śląskim. Elastyczność i kreatywność to wartości, które pomagają naszym Klientom zredukować koszty zatrudnienia oraz podnoszą efektywność pracy. Jesteśmy członkiem - założycielem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.
Poszukujemy osób na stanowisko
Pracownik produkcjiNr Ref.: BIA/002/PROMiejsce pracy: podlaskie / Łomża

Zakres obowiązków

  • pakowanie butelek z piwem do kartonów
  • układanie palet z kartonami z piwem
  • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego linii produkcyjnej
  • proste prace magazynowe

Wymagania

Kompetencje i umiejętności podstawowe

Wywieranie wpływu, Współdziałanie, Adaptacja do zmiany, Koncentracja na zadaniu, Radzenie sobie ze stresem, Komunikatywność

Oferujemy

  • pracę w trybie 2 zmianowym
  • praca 5 dni w tygodniu
  • umowę o pracę

Dodatkowe informacje

  • zatrudnimy osoby pełnoletnie
  • zdolności manualne
  • dobra koncentracja

Osoba aplikująca na ogłoszenie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w profilu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)
Do końca oferty: {0} dni.
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.
Zobacz przykład Po zalogowaniu i wypełnieniu testów, system oblicza na ile pasujesz do danego ogłoszenia.
Zaloguj się aby aplikować na to ogłoszenie lub załóż nowe konto

Wybierz plik
Należy wgrać pliki nie większe niż 500kb w formacie *.doc, *.docx, *.pdf

regulamin serwisu
Bądź zawsze na bieżąco z serwisem JOBFITTER. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości e-mail.